Eşyalarınızın paketlenmesini uzman ekibimizle özenle yerine getiriyoruz. Ambalajlama hizmetinde son derece çağdaş bir hizmet vermekteyiz. Paketleme de hijyenik ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Bu malzemeler kraft kâğıtlı kalın patpatlar, bantlar, koliler ve etiketleri, yatak kılıfları, halı ve perde poşetleri, elbise dolapları, mobilya köşegenleri, streç filmler, ambalaj ipleri, mobilya monte ve demontesi için gerekli olan araç ve gereçlerdir.
Evden eve taşımacılık hizmetinde kullandığımız kaliteli ambalaj malzemeleri sayesinde eşyalarınızı hasarsız bir şekilde size teslim ediyoruz.
Eşyalarınızın taşınmasında oda sırası dikkate alınarak aracımıza yerleştirilir. Taşımaya ilk olarak salonunuzdan başlanır. Salonunuzda bulunan koltuk takımı ve yemek takımınız uzman personelimiz tarafından ambalajlanır. Mobilyalarınız deneyimli marangozumuz tarafından montesi yapılır. Aynı şekilde yeni evinizde de mobilyalarınızı istediğiniz yere demontesi kurulur.
Oturma odanızdaki eşyalarınız ve çocuk odanızdaki eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından paketlenir. Mutfaktaki kırılacak eşyalarınız kraft kâğıtlarla sarılıp kolilere yerleştirilir ve bu koliler etiketlendikten sonra kamyona yüklenir. Beyaz eşyalarınız tesisatçımız tarafından yerlerinden sökülüp paketlenir ve taşınacağınız evinizde de yeni yerlerine takılır.
Yatak odanızda bazalarınız ve yatağınız ambalaj malzemeleriyle paketlenip aracımızda düzenli bir şekilde yerleştirilir. Dolabınızın monte ve demontesi marangozumuz tarafından yapılır. Evden eve nakliyatta müşterilerimizin her daim görüşlerini önemsiyoruz.
***Bütün yazdıklarımız bir iş sözleşmesi niteliğindedir***
0533 451 18 40
Teklif Alın
05334511840